محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

چگونه از کفش خود مراقبت کنیم؟

  • سه‌شنبه 6 فروردین 1398
  • مقالات

دستگاه واکس کفش

کفش‌ها نقش مهمی در استایل شما دارند و نگهداری از آن‌ها یکی از سخت‌ترین قسمت‌های‌ مراقبت از پوشاک می­ باشد که همه کفش‌ها دوخت و جنس یکسانی ندارند ، پس رفتارتان با آن‌ها باید متفاوت باشد . برای اینکه کفش‌های زیبا و سالمی داشته باشید ، باید به چند نکته در مورد آن‌ها توجه کنید :

همیشه به خاطر داشته باشید که هرگز کفش‌هایتان را روی هم انباشته نکنید . باید مکانی مناسب برای آن‌ها فراهم کنید تا در آن به کفش‌ها استراحت دهید .

برای نگهداری از کفش حتماً از قالب چوبی کفش استفاده کنید . قالب‌های چوبی رطوبت کفشی را که تازه استفاده شده ، می‌گیرد و کفش را به حالت اولیه خود برمی‌گرداند . پس از درآوردن کفش ، ۱۵ دقیقه اجازه دهید تا کفش تنفس کند و سپس حداقل یک تا دو ساعت کفش را با قالب چوبی به حال خود رها کنید . در همان ۱۵ دقیقه بیشتر رطوبت کفش از بین می‌رود .

برای نگهداری از کفش حتماً قالب چوبی کفش را مورد استفاده قرار دهید .

کفش‌های جیر را درون کیسه‌های مخصوص کفش بگذارید یا یک پارچه بر روی آن‌ها بیاندازید تا از نشستن گرد و غبار و کثیفی بر روی آن‌ها جلوگیری کنید . از برس‌های مخصوص کفش جیر برای تمیز کردن کفش­تان استفاده کنید . از اسپری‌های مخصوص کفش جیر استفاده کنید تا کفش‌تان همیشه براق و تمیز دیده شود .

کفش‌های چرم را مرتب واکس بزنید و براق کنید . قبل از هربار استفاده از کفش آن را واکس بزنید و یا حداقل کفش را تمیز کنید .

در هنگام پا کردن کفش از پاشنه کش استفاده کنید تا پشت کفش‌تان زیاد آسیب نبیند .

مرتب داخل کفش‌های خود چند قطره الکل یا روغن درخت چای بریزید تا تمیز شود .

اگر کفش‌تان خیس شد ، از روزنامه استفاده کنید تا رطوبت کفش را بگیرد . هیچ‌وقت کفش خود را در معرض حرارت قرار ندهید ، چراکه ممکن است به چرم کفش‌تان آسیب وارد شود .

اگر کفش‌تان خیس شد ، از روزنامه استفاده کنید تا رطوبت کفش را بگیرد .

برای اینکه کفش‌هایتان بوی بد نگیرد ، پاها و جوراب‌های خود را مرتب بشویید و سعی داشته باشید هر روز از یک جفت کفش استفاده نکنید . از قالب‌های چوبی استفاده کنید تا رطوبت و بوی بد کفش را از بین ببرد . می‌توانید کفی کفش خود را هر چند وقت یکبار عوض کنید تا کفش‌تان دیرتر بو بگیرد .

شرکت رفاه گستر با در نظر داشتن بهداشت و زیبایی کفش دستگاه واکس کفش (واکس برقی) را تولید کرده است تا شما بتوانید خیلی راحت و سریع کفش هایتان را در کوتاه ترین زمان ممکن واکس کنید. دستگاه واکس اتو واکسر در انواع گونانگون شرکتی و خانگی به فروش می رسد.

جدیدترین مطالب
ما را در جوامع مجازی دنبال کنید!